Tasarım ve tadilatlarınızı kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?

Yeni evinizi tasarlamak çok zevkli bir deneyim olduğu gibi, günümüzün ekonomik ortamında pek çok maddi zorluklar getirebilir. Hem peşin harcamalarınızı düşük tutup hem de uzun vadede enerji faturalarınızı daha tasarruflu kılacak yüksek verime sahip ısıtma malzemeleri seçmekte zorlanıyor musunuz ?Eğer öyleyse, işte bu noktada Carisa Radyatör tam size göre!
  
Carisa size verimli bir ısıtma sistemi sağlayacaktır.
  
Carisa büyük ve verimsiz geleneksel döküm radyatörlere veya çelik panel radyatörlere kıyasla çok şık bir alternatiftir. Yaklaşık % 80 daha az su kullanarak 4 kat daha hızlı ısınır. Böyle çabuk tepki vermesi sayesinde daha yüksek ısıtma kontrolüyle maliyet tasarrufu sağlar.
  
Carisa bütçenize yük olmaz.
  
Carisa Radyatörler sayesinde, yüksek enerji verimliliği sağlamanın yolu yüksek bir fiyat ödemekten geçmiyor! Carisa bir yandan maliyetlerle başa çıkmaya çalışırken, enerji verimliliğinden vazgeçmek istemeyen inşaatçılara çok rahatlatıcı bir çözüm sunmaktadır. Eğer ısı pompası gibi düşük sıcaklıklarda çalışan bir ısıtma sistemeniz varsa Carisa, yerden ısıtmaya karşın uygun maliyetli bir alternatif de sunar. Yerden ısıtma sistemlerinin olumsuzluklarından sizleri korur.
  
Carisa Radyatörler ile eviniz geleceğin ısıtma teknolojilerine de hazır.
  
Alüminyum radyatör Carisa hem geleneksel ( petrol, doğalgaz kaloriferi gibi yakıtlar ) hem de yenilenebilir ( güneş enerjisi, ısı pompaları ) ısıtma sistemleri ile etkili bir çalışma sağlar. Bu sayede bugün fosil bazlı yakıtlarla çalıştırmak zorunda kaldığınız Carisa Radyatörlerinizi, ilerde geleceğin ısıtma sistemlerine de kolaylıkla adapte edebilirsiniz.
  
Carisa evinizin mekânlarına zerafet katacak.
  
Carisa Alüminyum Radyatör geleneksel radyatörlere göre % 40-50 daha küçük olduğundan artık bütün duvar alanlarınızı alışılagelmiş beyaz bir panel radyatöre terk etmek zorunda değilsiniz. 200mm. den 2000mm’e değişen yükseklik ebatları sayesinde Carisa Radyatör, evinizdeki o atıl duvar kenarını bile değerlendirebilir.
  
Banyo radyatörlerinden, havlupanlara, krom radyatörlerden, paslanmaz radyatörlere uzanan yüzlerce model seçeneği ve krom’dan çukulata kahvesine, hatta ahşap kaplama görünümüne kadar uzanan renk çeşitleriyle, Carisa Radyatörünüzü evinizdeki eşyalara uyacak şekilde tasarlayabilir, hatta dekoratif bir oda parçası olarak öne çıkarabilirsiniz.
  
Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? Carisa pek çok ebat, renk ve fiyatlandırma seçenekleriyle kendi evini dekore edenler ve profesyonel tasarımcıların hizmetindedir.