Neden Carisa?

Carisa olarak malzemelerin en iyisini sizler için seçiyoruz. Kalite kontrolümüz, tesislerimizden çıkan her ürünün gurur duyabileceğimiz bir ürün olmasına dikkat eder. Ürünlerimiz sektöründeki en yüksek ve en verimli ısı kapasitelerini sunmaktadır. Carisa doğaya önem verir. Ürünlerimiz yüksek su ve enerji tasarrufu yapmaktadır. Bunun ötesinde, paslanmaz çelik ürünlerimizin tamamı %100 geri dönüşümlüdür ve hijyeniktir. Carisa, geniş ürün yelpazesiyle her büyüklükte, her tarzdaki mekânlara uygun ürünlere sahiptir.
 
Carisa, estetik ve fonksiyonel tasarımıyla bir endüstri lideridir ve her gün çıtayı daha da yükseltmek için gayret eder. Carisa 42’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, ürünlerimiz size en hızlı şekilde ulaşacaktır. Ürünlerimizin montajı kolaydır. Yaşama alanınızın her yerine sığacak şekilde üretilmişlerdir. Carisa, çelik ve alüminyum ürünlerde 5 yıl, paslanmaz çelik ürünlerde 20 yıl garanti sunmaktadır.
 
Carisa ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığı konusunda en ufak bir şüphemiz yoktur. Carisa, dünyaca tanınan birçok kalite sertifikalarına sahiptir ve birçok patenti elinde bulundurur.