Tadilat mı yaptırıyorsunuz?

Tadilat mı yoksa imajı yükseltme mi ?
  
Tadilat kavramı eskiden beri bildiğimiz boya ve rötuş işlerini aşıp,mekânlarımızdaki enerji sistemlerini değerlendirmemize değin genişledi.
  
Evinizdeki basit bir tadilatın enerji tasarrufu kaygılarıyla, büyük bir stratejik projeye dönüşmesinden mi rahatsızsınız? Hangi izolasyon malzemesi? Yoğuşmalı bir kombi mi düşünüyorsunuz? Acaba güneş panelleri mi taksanız? Yoksa yenilenebilir enerji kaynaklarına baksanız? Carisa en azından bilmecelerin bir tanesini ortadan kaldırıyor: O iri çirkin radyatörler olmadan nasıl sıcak ve enerji verimliliği yüksek bir eve kavuşabiliriz?
  
Carisa verimli bir ısıtma sistemi sağlayacaktır.
  
Carisa büyük ve verimsiz geleneksel panel radyatörlere karşı çok şık bir alternatiftir. Yaklaşık % 80 daha az su kullanarak 4 kat daha hızlı ısınır. Böylece , çabuk tepki vermesi sayesinde daha yüksek ısıtma kontrolüyle maliyet tasarrufu sağlar .
  
Carisa is stylish and elegant
   

The thing decorators and designers want to change are those unsightly, white panel radiators that occupy too much space. You can of course get rid of those big bulky things and heat up your rooms perfectly too, with smaller more design lead Carisa Radiators. Maybe a low profile Elvino under that window or even an Elvino Bath on that obsolete corner Wall in the bathroom? You can order your Carisa Radiators in special sizes that will just fit into your spaces!
  
Carisa şık ve zevklilidir.
  
Birçok dekoratör ve tadilatçının odalarından ilk kurtulmak isteyeceği şey, o çok yer kaplayan çirkin ve sıradan beyaz petek radyatörlerdir. O koca şeyleri atıp daha küçük bir Carisa dekoratif radyatör ’lerle de odalarınızı mükemmel bir şekilde ısıtabilirsiniz. Belki şu ufak pencerenin altına alçak bir elvino radyatör ya da mutfaktaki köşeye dikey yüksek bir sütün elvino bath radyatör mü acaba? Farklı model seçeneğiyle Carisa Alüminyum radyatör ‘lerinizi mekânlarınıza tam uyacak şekilde özel boyutlarda sipariş edebilirsiniz.
  
Carisa Alüminyum Radyatör ile yüksek verimli bir sistem daha rahat monte edilebilir.
  
Yoğuşmalı kombi, düşük ısı ile çalışma performansı sayesinde bugün pek çoklarının tercihi. Carisa Alüminyum Radyatör, bu tür kombiler için mükemmel bir eşleşmedir.
  
Ayrıca, pek çok tadilatçı günümüzde ısı pompası ve güneş enerjili merkezi ısıtmaya niyetleniyor. Geleneksel döküm radyatörler ya da çelik panel radyatörler, bu tür sistemlerle etkin çalışamazlar. Carisa’nın adaptasyon kabiliyeti ve kolay monte edilebilirliği gelecekte, bu tür yeni sistemlere dertsiz sorunsuz geçmenizi sağlar.
  
Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? Carisa pek çok ebat , renk ve fiyatlandırma seçenekleriyle tasarımcıların hizmetindedir.