Hakkımızda

Hakkımızda

Katma değerin şart ve öğrenilmesi zor olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Katma değer ancak siz ya da sahip olduklarınız eşsiz prestije sahipse oluşur. Tasarım ve teknoloji hayatta artı değer kazanmanın iki önemli yoludur. Günümüzün sürekli hızlanan, bilgi zengini küresel erişim dünyasında, iş hayatında rekabetçi avantaj sağlamak kolay değil ve sadece teknoloji bu konuda yeterli olmuyor.
  
Bugünün galipleri sadece teknoloji kullanmanın çok ötesine geçtiler. Aksine, tasarımı müşterilerine daha anlamlı, daha kolay kullanımlı ürünler sağlamakta kullanır oldular. Tasarım ağırlıklı işletmeler tasarımdan rakipleriyle aralarındaki farkı açmak için faydalanıyorlar. Bu, müşterilerine onların ürünlerini seçmeye adeta mecbur bırakan bir çekim sağlıyor. Bu işletmeler sabit durmuyor. Rekabetçi avantajlarını hep bir adım öteye götürecek yeni yollar arıyorlar. Aynı bizim markamız Carisa gibi…

40 Yıllık Deneyim

Carisa, Radiart tarafından yaratılmış, özellikle ısıtma ve aydınlatmada yenilikçiliği ve tasarımı benimsemiş bir markadır. Carisa, Radiart’ın konut ısıtma sistemlerinde 40 yıllık deneyime sahip yenilikçi ve kendini kanıtlamış ekibi sayesinde kurulmuştur. Carisa’nın ısıtma üniteleri, havlupanları, radyatörleri ve dekoratif aksesuarları,mühendislik ve tasarım ekibinin moda trendleri ve teknolojiyi, tüketiciyle paylaşmahedefi doğrultusunda ortaya çıkmış ürünlerdir.
 

Bugün Carisa sayesinde ısıtma her zamankinden daha zarif hatta daha kullanışlı hale geldi. Carisa Radyatörleri dünya genelinde çok farklı mimari yapılarda kullanılmakta. Uluslararası ölçekte çok geniş bir mimar ağıyla çalışan Carisa, sadık mimari işbirliktelikleri geliştirerek pek çok büyük projede yeraldı. Carisa üç farklı malzemede; çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik olarak geniş bir radyatör ve aksesuar çeşitliliği barındıran, tüm ürünleri bir arada sunan bu kataloğu sunmaktan gurur duyar. Farklı modeller, ebatlar ve renkler size sonsuz çözümler sunacak!

  • – Carisa olarak malzemelerin en iyisini seçiyoruz.
  • – Ürünlerimiz sektöründeki en yüksek ve en verimli ısı kapasitelerini sunmaktadır.
  • – Carisa doğaya önem verir. Ürünlerimiz yüksek su ve enerji tasarrufu yapmaktadır.
  • – Carisa, geniş ürün yelpazesiyle her büyüklükte, her tarzdaki mekânlara uygun ürünlere sahiptir.
  • – Carisa, estetik ve fonksiyonel tasarımıyla bir endüstri lideridir
  • – Ürünlerimiz montajı kolaydır – yaşama alanınızın her yerine sığacak şekilde üretilmişlerdir.