Radyatör(Petek)Fiyatları

Radyatör(Petek)Fiyatları

Merkezi ısıtıcıdan çıkan ısıyı farklı noktalara taşıyan sisteme radyatör ismi verilir. Bu halk dilinde Petek olarak da adlandırılır.

Radyatörler ısı iletkenliği yüksek olan alüminyum,çelik,paslanmaz çelik gibi maddelerden üretilmektedir.Radyatörün içindeki sıvı farklı ortamlara aktarılmak amacıyla bir çok kanal ve borudan geçer.Bu sebeple petek olarak da adlandırılır.

 

Petek Fiyatları

Özellikle kış aylarında ısınmak büyük problem.Eğer radyatörünüz kalitesiz ve ısı kaybına yol açıyorsa bir an önce değiştirmeniz gerekiyor. Radyatör temizletmeniz radyatörünüzün ömrüne uzatmaz sadece bir süre daha kullanmanızı sağlar fakat radyatörünüz eski olduğu için temizletseniz dahi eskisi gibi ısı vermeyecektir.

Radyatör seçimi yaparken Carisa Radyatör yüksek ısı performansı, uygun fiyatları ve şık tasarımı ile evinizin ihtiyacı olan radyatörün her özelliğini taşıyor.Bir taraftan ısınırken bir taraftan eviniz şık bir görüntüye kavuşacak.Banyonuzda havlupan  ve diğer iç mekanlarınız da  birbirinden şık ve farklı radyatör tasarımları için doğru adrestesiniz.

petek fiyatları

Sizde tasarruf etmek ve evinizde  şık bir görünüme kavuşmak istiyorsanız satış sitemiz olan  carisaradyator.com adresini ziyaret edebilirsiniz iyi alışverişler.